Gruzie

Soukromý zájezd do gruzínské minulosti

Od 1 690 Kč​ / 69€

za 1 osobu

 • Konečná cena

  Uvedená cena je včetně stravy, dopravy z Kyjeva do Černobylu a zpět, povinných povolení a pojištění.

 • Individuální přistup

  Každý váš dotaz, přání a komunikaci s vámi, vždy řesíme individuálně.

 • Ochotní a zkušení průvodci

  Disponujeme týmem pravidelně školených a zkušených průvodců a delegátů.

 • Maximální využití času výletu

  Můžete si být jisti, že v poměru služeb, času stráveném v Černobylu a ceny, dostanete vždy maximum.

 • 1 - 4 dny
 • 1 - 18 osob
 • Nástup: Tbilisi

Co můžete s námi v Gruzii vidět?

Gruzie, tato postsovětská republika, která se nachází na břehu Černého moře, je vyhledávaná pro svou úžasnou přírodu, dobré jídlo, víno, historii i starobylými památky. Je také známá díky jednomu člověku, kterým je nechvalně známí a krutý vládce Stalin! Sovětská minulost i odkaz samotného Stalina, je zde stále patrná a s námi máte jedinečnou možnost se vydat po jeho gruzínských stopách.

Naši gruzínští průvodci vědí co ve své zemi nejlépe ukázat, přičemž zajímavých míst k navštívení je opravdu hodně a záleží pouze na vás, jak dlouho s nimi budete chtít trávit čas. Nabízíme vám soukromou prohlídku Gruzie na 1 – 4 dny, kdy každý výlet řešíme zcela individuálně a přizpůsobujeme vašim přáním a možnostem.

Itinerář

Nástupní místo

Naši výpravu začínáme v Tbilisi – hlavním městě Gruzie. Nástup probíhá ráno v 9:00 na místě, kterém si sami určíte např. hotel, přesný čas odjezdu bude před výletem upřesněn.

Platba za výlet

Při samotné rezervaci výletu se neplatí nic. Až u potvrzených rezervací vybíráme plnou cenu výletu, která je v případě storna vratná, pokud do výletu zbývá 65 a více dní. V případě, že do zrušeného výletu zbývá dní méně, je účtován storno poplatek 20%.

 • Změna termínu je možná do 48h před výletem a to bezplatně.

V ceně výletu je zahrnuto vše

 • Doprava.
 • Anglický nebo ruský výklad.
 • Návštěva i běžně nedostupných míst.
 • Během výletu zajištěna strava.
 • Prohlídka je organizovaná místními profesionály.

Volba termínu a rezervace

Pro nezávaznou rezervaci výletu zvolte datum. Pokud není dohodnuto předem, je výlet veden v 🇬🇧 angličtině, popřípadě 🇷🇺 ruštině.

Orientační cena:
8060 Kč / 329 € za 1 osobu
Celkem za 1 os: 8060 Kč / 329 €

Hledáte ubytování v Tbilisi?

Na co se nejčastěji ptáte…

Je návštěva Gruzie bezpečná?

Ano, je. Gruzie je všeobecně považována za bezpečnou zemí a i na našich výletech se pohybujeme po bezpečných místech. Kam se však nedoporučuje cestovat, jsou oblasi Abcházie a Jižní Osetie. Více informací naleznete na stránkách českého Ministerstva zahraničí: http://www.mzv.cz

Je na výletě věkové nebo zdravotní omezení?

Žádné takové omezení žádné nemáme, ale berte prosím na vědomí, že se celkem dost nachodíme a to i ve složitějším terénu.

Co vše potřebuji k zajištění k výletu do Gruzie?

Pro zajištění zájezdu vám bude stačit pouze platný cestovní pas. Vše ostatní, jako třeba potřebná povolení a vstupenky vám již sami automaticky zajistíme. V rámci našeho zájezdu/výletu není zajištěna doprava z ČR do Gruzie a zpět a ubytování před a po výletě / zájezdem. 

Musím mít do Gruzie vízum?

Občané ČR nepotřebují do Gruzie vízum. Je však nutné cestovat s platným cestovním pasem. Více informací naleznete na stránkách českého Ministerstva zahraničí: http://www.mzv.cz

Jak velké jsou skupiny

Naše zájezdy organizujeme jako soukromé cesty pro 1 až 18 cestujících + průvodce / řidič. O tom, kolik osob bude ve vaši skupině, rozhodujete pouze vy. 🙂

Co si vzít na zájezd do Gruzie s sebou?

Do Gruzie si musíte vzít cestovní pas, jenž jste použili k rezervaci vašeho výletu. Doporučujeme si také přibalit pevnou obuv, pohodlné oblečení a to i náhradní, které se může hodit v případě špatného počasí.

Samozřejmostí jsou nabité baterky ve foťáku, mobilu i dobrá nálada. 🙂

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

Nevadí, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, emailem nebo prostřednictvím sociálních sítí. Rádi vám na vše v co nejkratším termínu odpovíme. 🙂

Máte dotaz?

Chtěli byste se poradit s výběrem zájezdu do Černobylu nebo máte dotaz? Kontaktovat nás můžete mnoha způsoby...

Email

vylet@-/#@75f5s1d5r/-docernobylu.cz

Mobil

+420 608 100 028

WhatsApp

+420 608 100 028

Pin It on Pinterest