Soukromá exkurze – rezervační formulář

Potřebujete pomoct s vyplněním formuláře, nebo máte dotaz? Prosím, kontaktujte nás na tel. čísle: +420608811035. Rádi vám pomůžeme. :-)

Dobrý den,

na této stránce můžete bezpečně vyplnit vaše osobní údaje, které potřebujeme znát pro kladné vyřízení vaši soukromé černobylské exkurze. Prosíme, vyplňte všechna pole pečlivě, neboť zadané údaje musí být vyplněné bez chyb. Za jakoukoliv chybu, či nepřesnost by vám byl zamítnut vstup do Černobylské zóny. Na váš email vám přijde kopie odeslaného formuláře a prosíme tedy o zpětnou kontrolu. Pokud by některý odeslaný údaj nebyl v pořádku, kontaktuje nás neprodleně na vylet@docernobylu.cz.

K rezervaci exkurze potřebujeme od všech cestujících znát celé jméno, email, tel. číslo, datum narození, číslo cestovního pasu, zemi, která pas vydala a konfekční velikost. Pokud máte zájem i o vnitřní prohlídku Černobylské elektrárny, budeme od všech cestujících potřebovat i fotokopii pasu (strana s fotkou) a podepsaný souhlas se zpracováním osobních údajů, který je ke stažení tady. Oboje stačí čitelně vyfotit mobilem (nesmí je překrývat prsty). Pokud některý z těchto údajů při vyplňování formuláře neznáte, nechte dané pole prázdné a doplníte nám jej později. Je však důležité, abychom všechny údaje znali nejpozději 14 dní před vaší exkurzí, neboť bychom vám později nemohli zaručit zajištění exkurze u ukrajinských úřadů.

Pole označené * jsou povinné

  1.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  2.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  3.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  4.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  5.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  6.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  7.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  8.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  9.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  10.osoba

  Je vás více? Pokud ano, odešlete vyplněný formulář pro 10 osob a po jeho odeslání vyplňte údaje dalších cestujících

  Fakturační údaje

  Jakmile vám rezervaci černobylské exkurze potvrdíme, zašleme na Váš kontaktní email i informace o platbě zálohy. Rádi bychom vás proto poprosili o vyplnění fakturačních údajů, na které vám vystavíme fakturu, jako doklad o zaplacení vaši zálohy.


  Máte možnost fakturovat na firmu? Přidejte IČ / DIČ

  * Potvrzuji správnost všech zadaných údajů a beru na vědomí, že doČERNOBYLU.cz nenese odpovědnost za chybně vyplněné údaje

  Pin It on Pinterest