Z Jeseníku do Černobylu

Ahoj, jsi z Jeseníku a okolí a rád by ses podíval do Černobylu? Přidej se k nám a pojeď s námi na nezapomenutelný pětidenní výlet s jednodenní černobylskou exkurzí, který plánujeme na 3.-7. dubna 2019. :-)

Co plánujeme?

Náš pětidenní výlet začneme přesunem z Jeseníku do Katovic, odkud poletíme do ukrajinského hlavního města Kyjeva, který se stane našim dočasným domovem. První a druhý den okusíme třeba cestování místním metrem (navštívíme nejhlubší stanici metra na Světě – Arsenalna), dle zájmu navštívíme muzeum Černobylu, náměstí Majdan, chrámy sv. Sofie, Michaela a spoustu dalších míst a památek.

Třetí den pojedeme do Černobylu na jednodenní exkurzi, během níž navštívíme ty nejzajímavější místa Černobylské zóny. Na vlastní oči spatříte Černobylskou jadernou elektrárnu s havarovaným 4. blokem, projdete si město duchů Pripjať, město Černobyl a dokonce navštívíte i kolosální radar DUGU. Více informací o této exkurzi si můžete přečíst na této stránce: Jednodenní RETRO.

Čtvrtý den bude volnočasový, během kterého můžeme dle zájmu pokračovat v prohlídce Kyjeva (muzeum vojenské techniky, letadel, či třeba nahlédnout do jeho tajemného podzemí). Pátý den se pak vracíme domů. :-)

Cena: 7 200 Kč

Rozpis ceny:

  • Černobylská exkurze: 109€ (á 2 700 Kč)
  • Zpáteční letenka: á 2 500 Kč
  • Zpáteční doprava do Katovic: á 500 Kč
  • Ubytování v Kyjevě á 1 500 Kč.

Konečná cena závisí na aktuální ceně letenek a kurzu Kč / € / Hřivny.

Zaujala tě naše nabídka, nebo máš zájem o další informace? Neváhej a kontaktuj nás! :-)

Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací

Kolik je

Podmínky výletu:

  • Pro osoby starší 18 let

  • Nutný cestovní pas

Zajímají tě aktuality ohledně našeho výletu? Přidej se nezávazně do naši FB skupiny “Z Jeseníku do Černobylu 2019”, kde nás můžeš sledovat a být s námi v kontaktu. :-)

Zavoláme Vám!

Chtěli byste se poradit, nebo máte dotaz? Pošlete nám Vaše telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět. Můžete nás kontaktovat také prostřednictvím kontaktního formuláře.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací

Pin It on Pinterest