Ocenění Zlatá firma 2023

Získali jsme ocenění Zlatá firma 2023

Jsme hrdí, že vám můžeme oznámit, že naše cestovní agentura doČERNOBYLU.cz byla oceněna prestižním titulem Zlatá Firma 2023. Toto uznání představuje výsledek naší neustálé práce s cílem poskytovat nezapomenutelné zážitky našim klientům, a to i přes nečekané výzvy..

Co představuje ocenění Zlatá Firma?

Zlatá firma je vysoce respektovaný projekt, který si klade za cíl propagovat a ocenit ty nejlepší společnosti na trhu na základě autentických hodnocení a recenzí od skutečných zákazníků. Toto ocenění je důkazem důvěry a spokojenosti našich klientů, reflektované na populárních online platformách jako Facebook, Google Maps a TripAdvisor. Nezávislost a transparentnost hodnocení nám dávají pevný základ pro další rozvoj a inovace v našich službách.

Přizpůsobujeme se a hledáme nové cesty

V současné době (rok 2024), kdy světová situace a probíhající válka na Ukrajině znemožňují pořádat výlety do Černobylu, neleníme a aktivně hledáme alternativní destinace. Snažíme se, vymýšlíme a plánujeme výlety do dalších fascinujících lokalit spojených s jadernou energetikou / URBEXem, jako jsou Fukušima v Japonsku, jaderná elektrárna Ignalina v Litvě nebo dokonce nedokončená jaderná elektrárna Zwentendorf v Rakousku. Naše cíle zůstávají stejné: poskytovat jedinečné zážitky a rozšiřovat obzory našich klientů.

Naše cesta vpřed

I v těchto dobách se zavazujeme k poskytování vysoce kvalitních služeb a nezapomenutelných zážitků. Jsme odhodláni nejen reagovat na současné globální výzvy, ale také je aktivně překonávat tím, že budeme inovativní a přizpůsobiví.

Děkujeme vám za neustálou podporu a důvěru. Vaše zpětná vazba a loajalita jsou pro nás nejcennějším uznáním a jen díky vám jsme toto ocenění mohli získat!

Tým doČERNOBYLU.cz

Zlatá firma 2023

Máte dotaz?

Chtěli byste se poradit s výběrem zájezdu do Černobylu nebo máte dotaz? Kontaktovat nás můžete mnoha způsoby...

Email

vylet@-/#@75f5s1d5r/-docernobylu.cz

Mobil

+420 608 100 028

WhatsApp

+420 608 100 028

Pin It on Pinterest