O nás

Kdo jsme

Jako cestovní agentura doČERNOBYLU.CZ zajišťujeme výlety do Černobylu, po Ukrajině a do zajímavých světových destinací jako např. na Bajkonur, do Fukušimy, Severní Koreje… Na trhu působíme od roku 2012 a za tu dobu jsme měli tisíce klientů. Naše služby neustále rozvíjíme, přizpůsobujeme a reagujeme na zpětnou vazbu. V roce 2020, kdy díky pandemii COVID-19 turismus postihla celosvětová krize,  jsme se sjednotili s agenturou CHERNOBYL.cz.

Naše výlety do Černobylu

Na černobylských exkurzích a zájezdech dlouhodobě spolupracujeme se skutečnými profesionály z řad zaměstnanců Černobylské zóny, Černobylské elektrárny nebo bývalými likvidátory. Své partnery máme jak na Ukrajině, v samotném Černobylu, tak i v Česku a Slovensku. Díky této spolupráci Vám můžeme nabídnout prohlídku Černobylu sestavenou do posledního detailu a to za nejvýhodnější konečnou cenu v poměru ceny/kvality.

Napište nám

Položky označené * jsou povinné.

Čekejte prosím...

doČERNOBYLU.cz
doČERNOBYLU.cz
Lukáš Ryzí
Jánského 17
Česká Ves
790 81

Web: docernobylu.cz
Email: vylet@-/#@75f5s1d5r/-docernobylu.cz
Mobil: +420 608 100 028

IČ: 02783983
Nejsem plátce DPH

Černobyl

Jste cestovní agentura?

Poskytujeme servis cestovním kancelářím, agenturám a spolkům (individuální výlety, transfery, průvodci, tlumočníci atd.). V případě zájmu o individuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Naši partneři

CHERNOBYLzone.cz
CHERNOBYL.cz
chernobylx
JE Zwentendorf

Exkurze do rakouské JE Zwentendorf

Vážení návštěvníci a dobrodruzi!
S radostí vám oznamujeme, že plánujeme uspořádat speciální exkurzi do jediné rakouské jaderné elektrárny Zwentendorf. Tato elektrárna má unikátní historii, neboť se stala jedinou jadernou elektrárnou na světě, která byla dokončena, ale nikdy nebyla uvedena do provozu. Toto rozhodnutí bylo způsobeno výsledkem referenda v roce 1978. Těšíme se na to, že se s vámi podělíme o tuto fascinující historii a přiblížíme vám technické a ekologické aspekty této elektrárny. 

 

Informace o exkurzi

  • Datum: 15. prosince / decembra 2023
  • Nástup: Bratislava, popřípadě u elektrárny Zwentendorf
  • Jazyk: CZ/SK/EN
  • Cena: 159 €/osoba

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na vylet@docernobylu.cz a tel: +420608100028.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest