O nás

Kdo jsme

Jako cestovní agentura doČERNOBYLU.CZ zajišťujeme výlety do Černobylu, po Ukrajině a do zajímavých světových destinací jako např. na Bajkonur, do Fukušimy, Severní Koreje… Na trhu působíme od roku 2012 a za tu dobu jsme měli tisíce klientů. Naše služby neustále rozvíjíme, přizpůsobujeme a reagujeme na zpětnou vazbu. V roce 2020, kdy díky pandemii COVID-19 turismus postihla celosvětová krize,  jsme se sjednotili s agenturou CHERNOBYL.cz.

Zlatá firma 2023

Získali jsme ocenění Zlatá Firma 2023

Naše výlety do Černobylu

Na černobylských exkurzích a zájezdech dlouhodobě spolupracujeme se skutečnými profesionály z řad zaměstnanců Černobylské zóny, Černobylské elektrárny nebo bývalými likvidátory. Své partnery máme jak na Ukrajině, v samotném Černobylu, tak i v Česku a Slovensku. Díky této spolupráci Vám můžeme nabídnout prohlídku Černobylu sestavenou do posledního detailu a to za nejvýhodnější konečnou cenu v poměru ceny/kvality.

Napište nám

Položky označené * jsou povinné.

Čekejte prosím...

doČERNOBYLU.cz
doČERNOBYLU.cz
Lukáš Ryzí
Jánského 17
Česká Ves
790 81

Web: docernobylu.cz
Email: vylet@-/#@75f5s1d5r/-docernobylu.cz
Mobil: +420 608 100 028

IČ: 02783983
Nejsem plátce DPH

Černobyl

Jste cestovní agentura?

Poskytujeme servis cestovním kancelářím, agenturám a spolkům (individuální výlety, transfery, průvodci, tlumočníci atd.). V případě zájmu o individuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Naši partneři

CHERNOBYLzone.cz
CHERNOBYL.cz
chernobylx

Pin It on Pinterest